neděle 8. dubna 2012

Inter-Bohemia v Kolíně, 7.4.2012

Na sobotu jsme měli naplánováno vyrazit na první dostihový závod této sezóny - konalo se při něm totiž měření vipetů a italských chrtíků, které je mimojiné potřeba k získání licence. Zároveň jsem Willa přihlásila na jeden sóloběh, aby prvně zkusil běh na dráze.
Bylo přihlášeno neuvěřitelných 149 psů, takže účast byla hojná. Vystáli jsme si frontu na měření s tím výsledkem, že Willda má standardní výšku - nic jiného jsem ani nečekala :-) No a pak jsme hned přišli na řadu u sólíček. Trochu jsem se obávala boxů, jak na ně zareaguje. Ale bylo to všechno tak rychlé, šoupla jsem ho tam, boxy se otevřely a Willda nikde...byl totiž otočený zadkem ven, takže propásnul kůži, ale jakmile jsem ho nasměrovala a ukázala mu, kde je návnada, vyrazil a už se nezastavil. V cíli nekilloval jako na coursingu, jelikož to přeběhl a letěl dál - jako, že by si dal ještě jedno kolečko :-))
Každopádně mám radost, na poprvé to nebylo až tak hrozné a těšíme se na další trénink. Ještě zbývá splnit jeden společný běh a licence bude naše.
Byl to skvělý den, plno známých - lidí i psů, parádní lítačka s basenjím kámošem Ankanem, akorát to počasí mohlo být trochu víc jarnější.

Odkaz na fotky zde: https://picasaweb.google.com/Lucie.Mahdis/DostihyInterBohemiaKolin742012
Za 2 fotky níže děkuji Míle Mečířové Novotné....kluci hledali velikonočního zajíčka...

Žádné komentáře:

Okomentovat