pondělí 13. května 2013

Pojizerské derby - 12.5.2013

V neděli náš čekal velký den - první dostihy. Jelikož celý víkend propršelo, modlili jsme se za počasí, které se umoudřilo a v Mladé Boleslavi skoro celý den svítilo sluníčko.
Měla jsem trochu obavy, jak Will zvládne boxy. Předčil má očekávaní, sice se tam trochu mlel, ale při každém běhu startoval správně. V prvním rozběhu (3 psi na startu) doběhl druhý s časem 24,87. V druhém rozběhu (4 psi na startu) doběhl na místě třetím s časem 24,94. Mile mě překvapil a těšili jsme se na finále. Dostal se do finále ,,C", kde běžel s Tinem Ayort Back. Na Willdovi už byla vidět únava z celého dne, a tak po startu se držel v závěsu za Tinem. Avšak na rovince před cílem zabral a doběhl jako první - čas 25,13. Je to můj malý šikula.
Udělal mi obrovskou radost a už teď se těšíme na další závody, zejména ty coursingové, kde bude mít snad víc šancí. Za foto děkuji Evě Mizerové.