úterý 13. srpna 2013

Krása a výkon 2013 v Bratislavě

O víkendu 10.-11.8. jsme vyráželi na naši první zahraniční akci - čekala nás klubová výstava Klubu Chovatel´ov Chrtov, potom coursingový závod Grand Prix Bratislava 2013 a díky oběma akcím jsme bojovali o titul Šampion pro krásu a výkon. Nejvíc jsem byla zvědavá na nedělní coursing, jelikož to byl náš první závod.
V sobotu na klubovce bylo do vipetí třídy otevřené přihlášeno celkem 5 psů, nastoupili nakonec jen 4. Paní rozhodčí byla moc milá a bylo vidět, že se jí Willík líbil. Nakonec jsme opravdu zvítězili a odnesli si z kruhu CAC! Klubového vítěze už Willík bohužel nedostal, ale i tak ho získal pěkný pejsek :)
Druhý den bylo do závodu přihlášeno něco kolem 130 psů, takže účast a konkurence byla nemalá (u vipetů psů 13 účastníků). Postavené byly dvě dráhy, takže to celkem odsýpalo. V prvním běhu se bohužel přetrhla kůže, takže Willík s Hidalgem Isis Wind celou trať nedokončili. Druhý běh už se vydařil a byla to hezká podívaná, Will se držel na druhé pozici za soupeřem, pak si ale šikovně nadběhl návnadu, před cílem opět zabral (jak to on dělá :)) a killoval jako první.
Bohužel se protáhlo shromažďování výsledků, takže místo v šest se vítězové vyhlašovali v osm večer. A jak jsme tedy dopadli?

Klubová výstava KCHCH SK 10.8.2013
Třída otevřená:
William Wallace z Úplňku - V1, CAC
Rozhodčí: Andreja Novak (SLO)

Grand Prix Bratislava 2013 11.8.2013
William - 5.místo (z 10-ti psů)

K+V 2013
William se umístil na 3.místě!Žádné komentáře:

Okomentovat