pondělí 3. února 2014

SnowWind Cup 2014

Druhý sněžný závod v letošním zimním období se konal v Hrdoňově, u přehrady Lipno. Tentokrát ho pořádal NortWind club, na jejich akci jsme se vydali poprvé. Přijeli jsme už v sobotu, kdy bylo naprosto úžasné, slunečné počasí. Bohužel sníh nám za ten den roztál a na neděli už nic nezbylo. Nedělní ráno naopak zahalila mlha a jelikož mrzlo, terén nebyl zrovna ideální. Nicméně, v prvním kole předvedl William naprosto skvělý a rychlý :) výkon, snad zatím jeho nejlepší. I přesto, že běžel s - o něco rychlejším - Piškotem (Brio Brown Rhoderick Sodar), byli hoši celkem vyrovnaní a skvěle se na ně koukalo. Ke kůži Will doběhl jako druhý, ale pouze s malým zpožděním. Držel se tak prozatím zhruba na 4.místě.
Do druhého kola nastoupil s mladým Mister Dolce Good To See You, což byla také nemalá konkurence. Bohužel v první půlce trati se Will ,,vyboural", ale ukázal, že je to velký bojovník, znovu našel kůži, doběhl a v cíli byl jako první. Nejvíc šťastná jsem, že vyvázl bez zranění. Kvůli této kolizi jsem vůbec nevěděla, jaké umístění čekat. Avšak při vyhlášení výsledků přišlo překvapení v podobě 4.místa! Udělal mi velkou radost a máme našlápnuto na pracovní třídu :)
Celý víkend byl opravdu vydařený, děkujeme za tento krásný, i když náročný závod! Organizátoři odvedli skvělou práci a my rádi příště zase přijedeme.

Foto: Monika Konopová
Žádné komentáře:

Okomentovat